KODOWANIE WTRYSKIWACZY COMMON RAIL

KODOWANIE WTRYSKIWACZY COMMON RAIL

Dzięki nowemu stanowisku probierczemu EDX 711 JINNY E LINE możemy testować wtryskiwacze firmy Delphi, Denso, Siemens (VDO, Continental) oraz Bosch  i nadawać im nowe tzw. kody IMA, czyli wyrównanie dawki wtrysku oraz kody ISA w przypadku wtryskiwaczy piezzoelektrycznych Bosch, który odpowiada za stan napięcia progowego piezostosu.

Wprowadzenie kodów IMA do sterownika jest bardzo ważne ponieważ naprawa wtryskiwacza bez nadania nowego kodu może spowodować nierówną praca silnika, spalanie stukowe, zwiększenie zużycia paliwa, przyspieszyć zapchanie układu wydechowego a w skrajnych przypadkach uszkodzenie silnika.

Kod IMA dla wtryskiwaczy Common Rail to zbiór informacji na temat tego, jakie dawki powinien przekazywać wtrysk, ile wynosi właściwy dla wtryskiwacza czas reakcji na impuls elektryczny i jaką wydajnością będą charakteryzować się wtryskiwacze w sytuacji zmian ciśnień oleju napędowego w układzie. Jego poprawność jest zabezpieczona sumą kontrolną. Sterownik nie przyjmie kodu z błędnymi znakami. 

Nie wszystkie wtryskiwacze wymagają kodowania. 

 

Zapraszamy do współpracy! 

 

 

 

 

STÓŁ PROBIERCZY Z DODATKOWYM UKŁADEM SMAROWANIA

Polecamy uniwersalne stanowisko do testowania pomp wtryskowych z dodatkowo wbudowanym układem smarowania, który umożliwia testowanie pomp common rail typu CP2 i niektórych CP3, które wymagają smarowania olejem silnikowym.
Po zastosowaniu odpowiednich przystawek stół ma możliwość również testowania wtryskiwaczy i pomp wtryskowych układu common rail, wtryskiwaczy elektromagnetycznych jak i piezoelektrycznych oraz innych.

PARAMETRY TECHNICZNE:
- moc silnika 11kW
- zasilanie napięciem 12V / 24V
- sterowanie inwerterem (falownik) 0-4000 obr./min.
- programowanie do 10 prędkości obrotowych
- cyfrowy wyświetlacz
- pompa nadciśnienia i podciśnienia
- sterowanie obrotami ręczne i automatyczne
- kaseta na 12 menzurek pomiarowych (w zestawie 12 menzurek 45ml i 12 menzurek 150ml)
- pojemność zbiornika na olej probierczy 40l
- nastawa regulatora temperatury oleju 40+/-2 oC
- odległość łoża od osi napędowej 125mm
- chłodzenie czynnika probierczego
- kolor: zielony
- waga 900 kg
- wymiary 165cm (długość) x 70cm (głębokość) x 172 cm (wysokość)

 

Stół dostępny na magazynie!

Cena - 25.900 zł brutto!

 

AKTUALNOŚCI - NAPRAWA STEROWNIKÓW POMP WTRYSKOWYCH VE 37HDK

Profesjonalna naprawa sterowników pomp wtryskowych VE 37HDK w cenie 250 zł brutto*.

Naprawa obejmuje czyszczenie, sprawdzenie i przeprowadzenie testu.

 

* cena obowiązuje przy zdaniu starego sterownika

 

 

AKTUALNOŚCI - STÓŁ PROBIERCZY W NAJLEPSZEJ CENIE

PROMOCJA! STÓŁ PROBIERCZY DO SPRAWDZANIA POMP WTRYSKOWYCH - MODEL 11kW

CENA PROMOCYJNA - 24.900 ZŁ BRUTTO

Nowe, uniwersalne stanowisko do testowania pomp wtryskowych. Po zastosowaniu odpowiednich przystawek możliwość testowania wtryskiwaczy i pomp wtryskowych układu common rail, wtryskiwaczy elektromagnetycznych, piezoelektrycznych oraz innych. Stół probierczy 11kW stanowi doskonałą bazę w warsztacie specjalizującym się w naprawie układów zasilania diesla. Do stołu mogą zostać zastosowane wszystkie przystawki znajdujące się na rynku.

Główne parametry techniczne: moc silnika 11kW, sterowanie inwerterem (falownik) 0-4000 obr./min., liczba cylindrów 12, programowanie do 10 prędkości obrotowych, cyfrowy wyświetlacz, sterowanie obrotami ręczne i automatyczne, kaseta na 12 menzurek pomiarowych (w zestawie 12 menzurek 45ml i 12 menzurek 150ml), zestaw akcesoriów w komplecie.

Gwarancja 12 miesięcy. Instrukcja obsługi w języku polskim. Deklaracja CE.

W SPRAWIE SZCZEGÓŁÓW TECHNICZNYCH STOŁU I WARUNKÓW DOSTAWY PROSIMY O KONTAKT.

Aktualności

STAŁE RABATY!
Dla warsztatów samochodowych i dużych firm transportowych na wszystkie usługi związane z naprawą i sprawdzeniem!Naprawa pomp wtryskowych i wtryskiwaczy Common Rail Poznan - Diesel Serwis Madajczak Poznan tel. 667 110 800